Ne Yaparız?
Hürburak, tüm müşterilerine toplam pazarlama iletişimi hizmetleri sunmaktadır.


• stratejik planlama
• reklam
• medya planlama ve satın alma
• tanıtım malzemeleri
• web hizmetleri


stratejik planlama
Hürburak, müşterilerinin kimliğini ve faaliyetlerini pazara ve kamuoyuna en doğru ve yaygın biçimde yansıtmak amacıyla izlenmesi gereken stratejiler konusunda destek verir.

reklam
Hürburak, müşterilerinin kurumsal kimliğine ve önceden belirlenen kampanya hedeflerine uygun konsept yaratma; logo tasarlama; reklam yerelleştirme; radyo, TV, gazete, dergi, vb. ilanları ile advertorial tasarlama ve uygulama gibi konularda yaratıcı hizmetler sunar.

medya planlama ve satın alma
Hürburak, reklam ve tanıtım kampanyalarının en iyi sonucu verebilmesi için gazete, dergi, TV, radyo ve açıkhava dahil her tür iletişim ortamını ve mecrasını kullanarak en etkili medya planını hazırlar ve gerekli satın alma işlemlerini en uygun koşullarla gerçekleştirir.

tanıtım malzemeleri
Hürburak, müşterilerinin kurumsal kimlik ve hedeflerine uygun yaratıcı tanıtım araç ve malzemeleri geliştirir, üretir ya da temin eder. Bu bağlamda, broşür, katalog, kurum dergisi, yıllık tanıtım raporu, davetiye, insert, fotoblok, afiş ve kartvizit gibi her tür tanıtım malzemesinin tasarım ve baskı işlerini gerçekleştirir.

web hizmetleri
Hürburak, İnternet dünyasındaki ayrıcalıklı konumunuzu belirleyecek profesyonel Web hizmetleri sunar. Uzman kadrosu ve güvenilir kaynakları ile, her tür ihtiyacınızı eksiksiz karşılar. Konsept geliştirmeyi; Flash ya da düz HTML Web sitesi tasarımını; içerik oluşturma ve güncellemeyi; Flash ve Gif animasyonlu banner tasarımını; bülten ve e-kart hazırlamayı; MS Windows için ekran koruyucu, Active Desktop, çokluortam sunum ve interaktif CD tasarımını kapsayan geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.

Anasayfa - Biz Kimiz? - Neler Yaparız? - Katalog - Etiket - Afiş - TV Sinema Reklamları - Fuar Sunumları - Tanıtım Filmleri - Bloknot - Küp Kutu - Takvim - Kutu - Çanta - Tabela - Araç Kaplama - İletişim

Copyright © 2007 HÜRBURAK Reklamcılık